Dodaj stronę do Fanpage InfoLista

Regulamin
  1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
  2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
  3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
  4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
  5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
  6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
  7. Maksymalny opis strony 255 znaków. Wpis aktywowany jest najpóźniej w ciągu 48 godz.
  8. Fanpage InfoLista 50 stron, 10 pierwszych pozycji premiowane jest wyświetlaniem grafiki 468x60, o ile podasz url gdzie zamieszczony jest baner. 30 piewszych pozycji premiowene wyświetlaniem zamieszczonego opisu. Ranking nie obsługuje reklam typu flash.
  9. Głosy oddawane z jednego IP, zaliczane są co 1,5 h. Ranking aktualizowany jest co 15 minut. Kryterium rankingu stanowią: 1 Ilość wejść dziennie na stronę Fanpage InfoListy poprzez nadany link zamieszczonej stronie. 2 Wejścia w sumie poprzez nadany link. 3 Suma wyjść z rankingu na zamieszczoną stronę.
  10. Do Listy dodawane są tylko strony facebooka i aplikacji facebook. Dla pozostałych stron na stronie głównej w stopce znajdziesz link do TopListy50 www.
*URL strony:
*Nazwa strony:
Opis strony:
*e-mail:
URL banera:
Szerokość banera:
Wysokość banera:
*Identyfikator:
*Hasło:
*Potwierdź hasło:
*Kod z obrazka:
kod
*) pola wymagane